Kartony, pudełka klapowe

Pudła klapowe, to najbardziej rozpowszechniony rodzaj opakowań kartonowych i każdy ma z nimi styczność praktycznie na co dzień. Kartony produkowane przez naszą firmę, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców (tektura 3 i 5-warstwowa), fala B, C, E, BC, BE powinny spełnić kryteria nawet wymagających Klientów. Są ekologiczne, estetycznie wykonane oraz odpowiednio wytrzymałe, dlatego mogą służyć do wielu celów - pakowanie, wysyłanie paczek, przeprowadzki itp.

TRWAŁE I PRAKTYCZNE KARTONY KLAPOWE - PROSTO OD PRODUCENTA!

 • 180x120x263

  Karton na sok w workach Bag In Box o pojemności 5L z bocznym kranikiem. Karton wykonany z tektury falistej 5w fala EE , w kolorze naturalnym tektury, b. sztywny , twardy. Dla zainteresowanych większą ilością od 5000szt. możliwość wykonania nadruku w 4 kolorach + lakier.

 • KARTONY Z ODZYSKU

  Kartony klapowe z tektury 3 i 5-cio warstwowej.

  Bardzo dobre - czyste, nie rozerwane, bez zadruku i co istotne po niskich cenach.

 • Kartony, pudełka fasonowe z wykrojnika

  Kartony , pudełka fasonowe z wykrojnika - to opakowania o dowolnych kształtach i wymiarach.

  Wykonywane są na indywidualne zamówienie w/g dowolnego projektu.

  Praktycznie wszystkie kartony które widzimy na półkach sklepowych, są wykonane tą metodą.

  Opakowanie te są b. ciekawe , ładnie się prezentują i są praktyczne w użyciu.

 • kartony, pudełka klapowe Fefco 201

  Kartony klapowe - to najczęściej spotykane opakowania zbiorcze. Wykonywane są z tektury falistej 3 , 5-cio, oraz 7 warstwowej o różnej gramaturze jak i wysokości fali takich jak najcieńsza E porzez B, C, do EB, BC.Zstosowanie mają praktycznie we wszystkich branżach, są po prostu najpopularniejsze a jednocześnie to  najtańsze opakowania.

Sortuj wg: